Спорттабори

Спортивні збори в Київській області

Літом 2018 наша команда проводить чудовий спортивний табір, у м. Переяслав-Хмельницький. Учасником табору може стати кожен: головне бажання і готовність до веселого відпочинку та спортиних тренувань. Якщо тобі від 6 до 18 років, і ти не бачиш свого життя без руху, або займаєшся танцями, гімнастикою чи акробатикою – тобі варто поїхати в наш спортивний табір, де працють найкращі тренери та хореографи. Заповнюйте онлайн заявку – пам`ятайте кількість місць обмежена!

Грація тур 5

2t6

1-10 серпня 2018 року у м. Переяслав-Хмельницький (Київська область) пройде 5 спортивно-танцювальний табір.

Спортивна база розташована на березі Канівського водосховища, а навколо бази багатовікові ліси. Зелена територія, спортивний манеж з килимовим покриттям, та спальний корпус з усіма зручностями чекають на маленьких танцівників та спортсменів. З дітками працюватимуть не лише тренер та хореограф, а ще й психолог та фахівець зі здорового способу життя.

Під час 10-денної зміни учасники табору не лише покращать свою фізичну підготовку, діти знайдуть нових друзів, стануть більш комунікабельні і творчі, опанують нові тацювальні стилі та навчаться працювати в команді.

Наша команда

ДіДжей

Sacha
Олександр Миколайович

Хореограф

marina
Марина Олександрівна

Медпрацівник

Ani
Анна Вікторівна

Тренер

liza
Єлизавета Андріївна

Психолог

Natali
Наталля Володимирівна

Піар-менеджер

Lena
Олена Миколаївна