17

Кві, 2017

Спортивний табір

Автор: | Теги: | Коментарі: 0

Спортивний табір – найкращий вибір літнього відпочинку для ваших діток.

На відміну від розповсюдженої думки, що спортивні табори призначені лише для дітей, що професійно займаються тим чи іншим видом спорту, ми хочемо зауважити – наші спортивні табори орієнтовані абсолютно на всіх діток. Не важливо займається ваша дитина спортом, танцями чи ні. Програма занять формується відповідно до стану здоров`я дитини та її фізичного розвитку, дітки розподіляються на групи за віком та рівнем фізичної підготовки. В таборі панує раціональний режим дня, чіткий розклад тренувань, занять та харчування.

На тренуваннях дітки працюють над загальною фізичною підготовкою (розвивають силу, витривалість та спритність), займаються акробатикою (елементарні так і складні акробатичні елементи), розтягуються (покращують рівень мобільності своїх суглобів), танцюють (вивчають основи класичною хореографії та різні види сучасних танців), займаються спеціалізацією (гімнастика, танці, бойові мистецтва чи будь що інше, де ваші дітки зможуть вдосконалити свою майстерність або ж спробувати щось нове)

Інтелектуальний та моральний розвиток

– окрім тренувань учасники табору щодня відвідують психологічний тренінг або заняття з курсу здорового способу життя. Діти навчаються контролювати свої емоції, складати раціональний режим дня та план харчування, керувати своїм часом. Психолог практично показує, як справлятися з життєвими негараздами, через гру діти розвиваються та ростуть, як особистості.
Вечірня розважальна програма – спрямована на розвиток креативних здібностей, допомагає морально відпочити після насиченого тренувального дня.
Після десяти днів в таборі додому повертаються зовсім інші діти – самостійні, сміливі, організовані!

Залишити Коментарій